top of page

Expressief portret in houtskool

wo 03 jul

|

Artimist

Experimenteren met portret in houtskool

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken
Expressief portret in houtskool
Expressief portret in houtskool

Tijd en locatie

03 jul 2024, 09:30 – 12:30

Artimist , Reppelsebaan 85, 3294 Diest, België

Over het evenement

Welkom bij onze halve dag workshop portrettekenen in houtskool.

Tijdens deze dynamische workshop duiken we diep in de wereld van expressief portrettekenen, gebruikmakend van het veelzijdige medium houtskool. Houtskool stelt ons in staat om vrij te werken, te vegen en snel te handelen, waardoor we een expressieve benadering kunnen hanteren om het karakter en de emotie van ons onderwerp vast te leggen.

De workshop begint met een reeks opwarmingsoefeningen om onze creatieve spieren op te warmen en onze handen te laten wennen aan het medium. Vervolgens gaan we over naar het werken op groot formaat, waarbij we ons richten op het vastleggen van de essentie van het portret met krachtige lijnen en subtiele schaduwen.

Enige kennis van portrettekenen wordt aanbevolen voor deze workshop, maar het is niet vereist. Onze focus ligt op het verkennen van expressieve technieken met dit veelzijdig medium.

Wat is een expressief portret?

Een expressief portret is…

Google Maps is geblokkeerd vanwege je instellingen voor Analytics en functionele cookies.

Deel dit evenement

bottom of page